• Letný tábor Ferda Mravca a jeho dobrodružstvá s indiánmi

• Ferdo Mravec aj tento rok zavítal medzi naše deti do tábora, ale priniesol medzi nás aj svojich kamarátov indiánov. Deťom najprv porozprávali o tom, ako indiáni žiju, odkiaľ sú. Následne sme si spoločne vytvorili “indiánske kmene” a deti vymýšlali návrh ich totemu. Na našom školskom dvore sme si postavili indiánsku dedinku. Naučili sme sa aj indiánsky tanec, indiánsky pokrik a vyrobili sme si aj nádherné indiánske tričká. Tešíme sa na ďalšie indiánske dobrodružstvá.

• Atletika - 1. stupeň

• Žiaci a žiačky 3. ročníkov absolvovali atletickú súťaž. Umiestnenie družstiev : CH - 7. miesto, D - 6. miesto. Individuálne sme sa na popredných priečkach neumiestnili.

• Holandsko 2023

• Žiaci našej školy sa zúčastnili 5- dňového poznávacieho zájazdu do Holandska. Po celodennom poznávaní Amsterdamu nasledovala milá, typicky holandská, dedinka Volendam, kde sme spoznali proces výroby syra. Deň sme zakončili v Corpus museum, kde sme vyšli do ľudského tela. Posledný deň sme strávili v zábavnom parku Efteling na rôznych adrenalínových atrakciách.